€5 Korting Workshop Zilver voor €29,95 bij AD Webwinkel. Normaal vanaf €34,95. Bekijk hier de beschikbaarheid van deze deal.

Bij de workshop zilver maak je de mooiste ringen en draden. Je hebt de keuze uit drie workshops: zilveren ring (zonder tekst), zilveren ring met tekst en een zilveren ring van draad. De tickets zijn geldig t/m 31 december 2022
Deal bestaat uit
- Je ontvangt je ticket(s) direct in je mailbox
- Je bestelt je ticket(s) via ons bij
- Professionele begeleiding
- Het maken van een Zilveren ring, met of zonder tekst of van draad.
Workshop zilver
De workshops zilver zijn inspirerend, leuk en hartstikke gezellig! Je zit met z’n allen in 1 grote ruimte en krijgt alle benodigde materialen en gereedschappen om gelijk aan de slag te gaan. Ook is er een begeleider aanwezig die je alle tips & tricks geeft voor de leukste creaties.
Na een warm ontvangst op de locatie word je meegenomen naar de workshopruimte. De ervaren begeleider vertelt hoe de dag er zal uitzien en geeft een korte introductie en uitleg over de workshop. Daarna kan de workshop beginnen! Tijdens de workshop heb je alle tijd om rustig te werken en een gezellige tijd door te brengen. Tussendoor zal de begeleider ook aanwezig zijn om vragen te beantwoorden en te helpen.Maak de mooiste sieraden
Ben jij creatief en vind je het leuk om zelf dingen te maken? Dan is een workshop zilver echt iets voor jou! Echt een leuk uitje voor jong en oud. Maak de mooiste ringen en draden. Je hebt de keuze uit drie verschillende workshops: zilveren ring (zonder tekst), zilveren ring met tekst en een zilveren ring van draad. Dus er zit ook zeker iets voor jou er tussen! De workshops zijn inspirerend, leuk en gezellig. Je zit samen in een grote ruimte en krijgt alle benodigde materialen en gereedschappen, zodat je aan de slag kunt. Tips & tricks krijg je van de professionele begeleider. De workshop zilver is leuk om zelf te doen of geef het cadeau aan een ander.Workshops
- 3 uur zilveren ring standaard
- 3 uur zilveren ring tekst
- 2 uur zilveren ring draad
Ringen (standaard/tekst)
Bij deze gezellige workshop maak je een zilveren ring van 5 mm breed. Tegen een kleine bijbetaling is 8 mm breed ook mogelijk, net wat je zelf wil. Er zijn verschillende modellen en afwerkingen waar je uit kan kiezen: ciseleren (hamerslag), hoogglans, mat, ijs of een combinatie hiervan.
Om een indruk te geven hoe we je eigen zilveren ring in korte tijd smeden, zijn de stappen hieronder in het kort beschreven.
Een uitgebreide uitleg krijg je natuurlijk tijdens de workshop.
1. Het bepalen van je ring maat (alle maten mogelijk).
2. De maat op de zilveren strip aftekenen en knippen of zagen.
3. De zilveren strip rond buigen en solderen.
4. De ring rondslaan met behulp van de hamer op de tribulet.
5. Eventuele afwerking aanbrengen: ciseleren (hamerslag).
6. Zijkanten van de ring schuren.
7. Afwerken in glans, mat, ijs of een combinatie hiervan en polijsten.
Onder vakkundige workshopbegeleiding word je vanaf het begin tot eind, het smeden, solderen, afwerken en polijsten geleerd.Ringen (draad)
Ook deze workshop is super gezellig en leerzaam en is ook weer anders dan de andere, je gaat namelijk in 2 uur een prachtige zilverdraad design ring maken, dit doe je van 50cm zilverdraad.
Om een indruk te geven hoe je, je draadring maakt, zijn de stappen in het kort hieronder beschreven.
Een uitgebreide versie en uitleg krijg je natuurlijk tijdens de workshop.
1. Het bepalen van je ringmaat (alle maten mogelijk).
2. De maat op een tribulet aftekenen.
3. Het zilveren draad wordt naar eigen inzicht en ontwerp gemaakt.
4. Solderen van de ring.
5. Afwerken en polijsten.Workshops zijn inclusief
- Ervaren begeleider
- Materiaal & gereedschappen
- Geschikte workshopruimte
Mogelijk op de volgende locaties
- Rotterdam
- Eindhoven
- Harderwijk
- Antwerpen (Merksplas)
Het selecteren van een locatie vindt plaats tijdens het verzilveren van jouw voucher.